Už za čtyři dny bude představen nový telefon Poco M3. Sice opět nejde o nějakou originální novinku, ale o rebrand Redmi Note 10 4G, ale Poco i tyto přejmenované telefony lehce upravuje. Můžeme proto počítat s parametry střední třídy a nyní se díky renderovaným obrázkům na stránkách 91Mobiles můžeme podívat i na design chystaného stroje.

Začneme tím, že Poco M3 bude nabízen ve třech barevných variantách. K obligátní černošedé variantě přibude i zářivě žlutá a modrofialová varianta. Čelní panel má úzké rámečky a v horní části nad displejem je malý kapkovitý výřez pro přední 8 MPix kameru. Zadnímu panelu dominuje modul fotoaparátu. Jeho uložení a design tak trochu připomíná to, co jsme už viděli u telefonu OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Edition. Jde tedy o horizontálně koncipovaný černý obdélník, kdy v jeho levé polovině jsou jednotlivé snímače a ve druhé půlce je bílý nápis POCO.

A když už mluvíme o modulu hlavního fotoaparátu dodejme, že bude trojitý. Očekává se, že primární senzor bude mít rozlišení 48 Mpix. Další dva snímače by měly mít rozlišení 8 MPix a 5 MPix. Z renderů je také patrno, že snímač otisků prstů je uložen na hraně telefonu. Kromě toho by měl Poco M3 mít 6,53 palcový LCD displej s FullHD+ rozlišením, Snapdragon 662, 4/6/8 GB operační paměti a 64/128/256 GB interního úložiště, 6000 mAh baterii a podporu rychlého 18 W nabíjení. Telefon poběží na Androidu 10 s nadstavbou MIUI 11.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.