Černý pátek se nám spolu s Kybernetickým pondělkem nebezpečně blíží a čínské obchody už si dopředu mnou ruce v očekávání dalších obřích zisků. Pravděpodobně sice nepřekonají nákupní šílenství Singles Day, ale nějaká ta miliarda se určitě protočí. A prodejci na Aliexpressu tak už dopředu začínají inzerovat plánované akce, které by povětšinou měly vypuknout 23. listopadu. Pokud patříte mezi fanoušky 3D tiskáren, tak se určitě nabízí třeba velmi zajímavé slevy na modely řady Creality Ender-3. Ale bude to samozřejmě k mání mnohem více…

Osvědčená Creality Ender-3 je domácí  3D tiskárnou, která vám dorazí v rozebraném stavu a vy si ji tak musíte sami sestavit. Může však nabídnout velice slušné parametry například s hlavicí MK-10, přesností tisku ±0.1 mm, pracovní tiskovou plochou 220 x 220 x 250 mm a podporou celé řady 1.75 mm tiskových strun (tzv. filamentů).  Rychlé zahřívání na 110℃ v pouhých 5 minutách je také velmi pozitivním číslem pro nadšené modeláře a technologie navázání tisku při výpadku proudu velmi šikovným parametrem. Na Black Friday ji pak z českého skladu koupíte jen za 156.56 dolarů. Nebo raději zainvestujete do vylepšené Ender-3 Pro za 183.75 dolarů ?

A pokud třeba nefandíte 3D tiskárnám, tak co taková laserová gravírovačka ATOMSTACK A5 ? Ta nabídne třeba výkonný 20W laser, schopný rytí na celou škálu materiálu včetně dřeva, nerez oceli nebo kůže. Stejně tak potěší i velká maximální rycí plocha 410 x 400 mm nebo nová technologie ochrany očí, takže se při práci obejdete bez ochranných brýlí. Podporována je i většina nejpoužívanějších softwarových nástrojů v této kategorii včetně třeba LaserGRBL nebo LightBurn. V akci je pak opět z českého skladu jen za 219 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.