Popularita 3D tisku stále narůstá i v domácích poměrech a poptávka po dostupných tiskárnách se tak jen a jen navyšuje. Proto spousta fanoušků s nadějí vzhlíží k nadcházejícím masivním slevovým akcím Black Friday a Cyber Monday, ve kterých se obvykle dají urvat velmi zajímavé ceny. Do nich se zapojí samozřejmě v podstatě všechny velké značky a obchody, takže výběr bude rozhodně velmi široký. A na dvojici těchto globálních prodejních akcí se už pomalu začíná chystat i známá značky výrobce 3D tiskáren Anycubic.

A jejich slevová nabídka bude velmi solidní napříč celým portfoliem. Dojde tak na pryskyřicové 3D tiskárny, jako je třeba Anycubic Photon Mono, určený pro začátečníky a méně náročné uživatele. Ti náročnější pak pravděpodobně sáhnou k pokročilejším modelům, mezi které určitě patří Anycubic Photon Mono SE. Ten je nejrychlejší 3D tiskárnou v celé řadě, protože zvládne až 80 mm/h. Podporuje také třeba Wi-Fi dálkové ovládání a má dvojitý uhlíkový filtr eliminující zápach pryskyřice. Takže výběr bude slušný.

A dostane se samozřejmě i na uživatele, co si s pryskyřicí moc netykají. Značka totiž má i širokou škálu 3D tiskáren využívající tiskové struny. Třeba všechny modely řady Mega, mezi kterými se ale vyjímá Mega Pro. To je totiž multifunkční kousek, který zároveň umí třeba i laserové gravírování. A pokud toužíte po větší tiskové ploše, pak se vám určitě bude zamlouvat masivní Anycubic Chiron. Na konkrétní slevy se můžete mrknout hezky přehledně v tabulce níže.

Produkt Standardní cena Promo cena Celková sleva
Anycubic Photon Mono $269 $246 $23 sleva
Anycubic Photon Mono SE $389 $329 $60 sleva
Mega S $239 $199 $40 sleva
  Mega X $399 $329 $70 sleva
  Mega Pro $329 $299 $30 sleva
Chiron $429 $369 $60 sleva

Black Friday slevy na 3D tiskárny Anycubic budou probíhat v termínu 23. – 28. listopadu, takže budete mít plných 6 dnů na to si vybrat. A ceny padnou až o 60 dolarů, takže se určitě vyplatí se na jejich stránky podívat a začít plánovat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.