Stejně jako včera, tak se i dnes podíváme na zoubek chystanému telefonu OnePlus 9 Pro. Můžeme už tušit, jak by mohl vypadat jeho design a dnes nakoukneme na platformu Geekbench pro informace o některých parametrech. Testy totiž prošla verze telefonu s kódovým označením LuBan LE2117.

Před nedávnem jeden z tipařů avizoval, že chystané telefony OnePlus budou představeny v několika verzích, které mají označení LE2110, LE2117, LE2119 a LE2120. Je proto pravděpodobné, že LuBan LE2117 by mohl být právě model OnePlus 9 Pro. Ale, samozřejmě, být nemusí, protože tipaři nevylučují, že by mohlo jít i o model OnePlus 9. Ať tak či tak, telefon prošel testy s 8 GB operační paměti a osmi jádrovým procesorem taktovaným na 1,80 GHz. Označení čipsetu je „Lahaina“ a mělo by tak jít o Snapdragon 875. Operačním systémem je Android 11.

Pokud bychom se ve výpisu Geekbench zaměřili na referenční skóre, můžeme zjisti, že se na síti dají dohledat dva výpisy s rozdílným skóre. Výsledky, které zveřejnil tipař ukazují 557 bodů v Single-core testu a 2009 bodů ve více jádrovém testu. Ovšem další výsledky, které se dají dohledat ukazují 1122 body v Single-core testu a 2733 body ve více jádrovém testu. Všechny další údaje jsou stejné až na datum, kdy byl telefon testován. Rozdíl testování je zhruba 24 hodiny.

Samozřejmě je jasné, že se v obou případech bavíme o syntetických testech, které nemusí nezbytně nutně vykazovat to, jaký bude výkon telefonu v praxi. A opět narazíme i na to, že bychom s tak rozdílnými výsledky asi neměli řešit, zda jde o standardní model a nebo o verzi Pro. Ostatně do představení telefonů OnePlus 9 zbývá ještě poměrně dlouhá doba, a to i přesto, že budou představeny dřív, než bývalo zvykem.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.