Společnost OnePlus letos trhá rekordy v produktivitě. Představila celkem šest telefonů, z nichž polovina spadá do střední třídy. A její produktivita tímto nekončí, protože je před námi i dřívější vydání vlajkové lodi pro příští rok. Před koncem uplynulého měsíce totiž oznámili, že na své vlajce OnePlus 9 už pracují a její oficiální představení by mělo proběhnout zhruba v polovině března/marca příštího roku.

To samozřejmě s sebou nese i zvýšenou aktivitu tipařů, kteří se nás snaží informovat o tom, co chystaný OnePlus 9 může nabídnout. A kromě zpráv o údajných parametrech došlo i na renderované obrázky. Ty ukazují, jak by mohl připravovaný telefon vypadat. Rendery se objevily na stránkách 91Mobiles a my se na ně podíváme taky. Hlavním prvkem vzhledu telefonu je plochý displej s „dírou“ v levém horním rohu. Tam bude uložena přední kamera. Tipaři také tvrdí, že OnePlus 9 bude mít větší obrazovku než OnePlus 8T, který má panel s úhlopříčkou 6,55 palce. Jeho obnovovací frekvence by měla být 120 Hz.

Na rozdíl od plochého displeje je zadní panel zakřivený a v jeho levém horním rohu je obdélníkový modul hlavního fotoaparátu. V něm jsou uloženy dva poměrně velké objektivy, jeden menší a také LED blesk. Jaké by mohlo být rozlišení jednotlivých snímačů tipaři neuvádějí. A jako vždy musíme k těmto renderům přistupovat s nadhledem, a to i přesto, že snímek by měl údajně pocházet z důvěryhodného zdroje. Navíc z dřívějška víme, že výrobce zpravidla vytvoří více designových návrhů, ze kterých pak vybere finální verzi.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.