Společnost Xiaomi v rámci svého ekosystému spolupracuje s mnoha výrobci, kteří stojí za produkcí různých gadgetů, ať už jde o IoT produkty, TWS sluchátka nebo různé nositelnosti. Nyní připravují nový výrobek ve spolupráci se značkou Mibro, která oficiálně spadá pod Zhenshi Technology. A mělo by v tomto případě jít o další chytré hodinky s názvem Mibro Air.

Hodinky Mibro Air už mají na síti svou stránku, na které mohou potenciální kupci komunikovat přímo s výrobcem ještě před tím, než budou hodinky oficiálně představeny. To by se údajně mělo stát 30. listopadu/novembra. A jaké jsou tedy parametry a design těchto nových hodinek? Vzhled chronometru je poměrně jednoduchý a přitom elegantní. Má kruhový displej a kovové tělo, které je vyrobeno z jednoho kusu. Měla by být i jistá odolnost proti poškrábání a také certifikace IP68 s odolností proti stříkající vodě, potu a prachu.

Displej Mibro Air má úhlopříčku 1,28 palce, je typu TFT a je barevný. Jeho užitná plocha je až 95%. Uživatelé si mohou přizpůsobit pozadí a uživatelské rozhraní ciferníků podle svého vkusu a potřeb. Vzhledem k tomu, že chronometr cílí na aktivní uživatele, výrobce věnoval velkou pozornost zdraví a sportovním aktivitám. Najdeme zde 12 sportovních režimů, které zahrnují například rotoped, tenis, běh a nebo i běžnou chůzi. Nechybí ani senzor pro snímání tepové frekvence a nebo monitoring spánku. Všechny naměřené hodnoty lez zaznamenat a synchronizovat v mobilní aplikaci Mibro Fit, která je velmi podobná Mi Fit od Xiaomi.

Baterie hodinek má kapacitu 200 mAh a měla by zaručit až 10 dní provozu, případně 25 dní v pohotovostním režimu. Spárování s telefonem probíhá přes Bluetooth 5.0. Hodinky si lze už nyní předběžně objednat za zvýhodněnou cenu. Výrobce navíc nabízí jako bonus zdarma zelený řemínek pro ty, kteří si hodinky objednají mezi 11. až 30. listopadem.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.