Odolné telefony se v poslední době lehce vytratily ze scény, protože už i mainstreamové high-end modely se často chlubí certifikací IP68. To ale neznamená, že by je plně nahradily, protože jde stále o designově zaměřené kousky a odolný „tank“ s masivní konstrukcí tak má v mnoha ohledech stále navrch. Mezi nejlepší specialisty v této oblasti určitě patří značka Ulefone a jejich řada Armor. Zatím poslední kousek z této řady, Ulefone Armor 10 5G už je také na spadnutí a měl by být představen do konce listopadu.

Tvůrci se chlubí, že by se mělo jednat vůbec o první odolný 5G telefon na trhu a proč jim to nevěřit. Půjde o velmi solidně vybavený kousek, který potáhne 5G procesor Mediatek Dimensity 800 spolu s 8 GB RAM a 128 GB vnitřní paměti. Velký 6.67-palcový FullHD+ displej určitě také nebude k zahození, stejně jako 5800 mAh kapacita baterie s podporou 15W bezdrátového nabíjení. Zadní čtyři senzory fotoaparátu s hlavním 64 Mpx pak určitě také budou solidně fotit. Nezapomnělo se ani na NFC a samozřejmě i kompletní sestavu odolných specifikací IP68, IP69K a MIL-STD-810G.

Ulefone Armor 10 5G bude určitě také velmi rozumně nastaven cenově, protože se značka vždy snaží o solidní dostupnost. Jednoduchou registrací na oficiálních stránkách si navíc už dopředu můžete zažádat o slevové kupóny na prvotní slevy hned po vydání. A zapojit se můžete také do soutěže o hodinky Ulefone Watch nebo i jeden kousek Armor 10 5G zdarma. Takže pokud patříte k fandům odolných modelů, tak by měl tenhle určitě být na vašem radaru.