I když už máme nákupní šílenství Double Eleven z velké části za sebou, tak nás toho v listopadu čeká ještě hodně. Takové svátky konzumu jako Black Friday nebo Cyber Monday ještě jistě zamávají mnoha domácími rozpočty. Ale nakupovat v akcích ostatně můžete na čínských obchodech za podobné ceny skoro celý rok, protože často jde u mnoha produktů o opravdu extrémně výhodné koupě. A dnes pro vás máme dva zajímavé kousky z bleskových prodejů na e-shopu Cafago.

Tím prvním jsou super levné hodinky 119plus, které jsou momentálně k dostání jen za 7.79 euro. Tedy zhruba něco kolem 200 korun českých a přes to nabídnou i velice solidní parametry. K těm patří třeba 1.3-palcový dotykový displej s tenkými rámečky nebo voděodolná certifikace IP68. Hodinky mají i senzor pro měření srdečního tepu, krokoměr, počítadlo kalorií a spoustu dalšího. Baterie s kapacitou 150 mAh by také měla určitě pár dnů provozu vydržet. Řemínek je univerzální 22 mm silikonový a pokud by se vám snad žádná z nabízených barev nelíbila, tak je jednoduché ho prostě vyměnit.

A když už se nám také pomalu blíží zimní období, tak co třeba taková vyhřívaná zimní vesta ? Infračervené vyhřívání má hned tři stupně intenzity a na plný výkon s 10.000 mAh powerbankou v kapse máte zaručeno až osm hodin provozu. Nemluvě o tom, že i po vypnutí vyhřívání se teplo ještě dlouho bude uvnitř vesty držet. Potěší určitě i příjemný materiál, kterému navíc nevadí ruční praní ani pračka. Na výběr je celá řada velikostí (od M až po 4XL) a také hned trojice barev vesty. To vše pouze za 18.39 euro, takže proč se na zimu nevybavit ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.