Listopad je každoročně slevové nebe, eventuálně peklo v závislosti na tom koho se zeptáte. Vše odstartuje Singles Day 11. listopadu a pak vše plynule naváže na konci měsíce s akcemi Black Friday a Cyber Monday. Takže v podstatě slevy nikdy neskončí, protože pak už zase máte vánoční svátky. Tak třeba v lednu… Každopádně se občas hodí podobných slevových akcí využít, protože se v nich dají najít velmi zajímavé kousky. Co třeba takové softwarové klíče v Black Friday akci na GoDeal24 ?

A tentokrát půjde o solidní nabídky s bonusem zdarma, protože se budou rozdávat klíče na Windows 10 Pro a Windows 10 Home zcela zdarma. Vše v rámci akce „Buy 1 Get 1 Free“, kde si stačí pořídit jednu z nabízených licencí na celou škálu Microsoft Office a klíč na Windows je pak jako příjemný extra bonus. Vše platí na všechny následující nákupy.

Pokud ale toužíte po Windows samotných a nechce se vám investovat do kancelářského balíku, tak samozřejmě také nepřijdete zkrátka. Black Friday super slevy na GoDeal24 Vám totiž nabídnou třeba kupón SGO50 na 50% na veškeré následující licence Windows. Ceny pak vypadají takto.

A pokud jste si snad ještě nevybrali, tak je k mání ještě na některé další produkty i slevový kód SGO55. Ten přinese snížení oficiálních cen o 55 % a zasaženy jsou následující kousky. Dočkají se tak třeba majitele jablečných systémů.

Samozřejmě na stránkách Godeal24 nenajdete jen ty základní softwarové produkty od Microsoftu, ale dají se koupit i PC hry ze Steamu, Originu, Uplay či Epic Store. Výhodou jsou i platby Paypalem nebo 24/7 zákaznická podpora obchodu, protože zvrtnout se v oblasti softwaru něco může skoro vždy.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.