S koncem letošního roku vše směřuje k představovačkám vlajkových lodí na začátku roku příštího. Většina velkých hráčů na trhu s chytrými telefony bude v příštím roce uvádět své vlajky dřív a mezi ně patří i společnost Xiaomi. U ní se čeká na řadu Mi 11. O telefonech Xiaomi Mi 11 a Mi 11 Pro se už nyní něco málo ví. A proto není žádným tajemstvím, že výrobce použije novinkový procesor Snapdragon 875. Na něj má jako jediný čínský výrobce určitou exkluzivitu, takže se modely řady Mi 11 stanou těmi prvními čínskými stroji s tímto čipsetem.

Ví se také, že model Xiaomi Mi 11 bude mít vylepšenou foto výbavu a celkově půjde o velmi zajímavé přístroje. Ovšem to, o čem se doposud na síti nemluvilo byl design chystaných telefonů. Ale jak se říká, všeho do času. A ten čas nastal právě teď, kdy čínský tipař Digital Chat Station zveřejnil na svém twitterovém účtu reálné fotky telefonů Mi 11 a Mi 11 Pro. Docela zajímavé je ale i to, co k fotkám připsal. Čínský text by se dal volně přeložit jako „uvidíme se na konci roku“.

Tipař tímto textem samozřejmě spustil lavinu otázek. A tou asi nejzásadnější je termín představení řady Mi 11. Je tedy možné, že bychom se představovačky dočkali už na konci roku? Zkusme si proto trochu zaspekulovat. Nahrávalo by tomu hned několik skutečností. Především ta, že procesor Snapdragon 875 bude oficiálně představen na začátku příštího měsíce a Xiaomi jej může použít jako první čínský výrobce. Dále o brzkém příchodu řady Mi 11 svědčí i to, že byla zastavena výroba telefonů řady Mi 10 a dokonce se přestaly prodávat ve velkých e-shopech. Z toho všeho by se dalo dedukovat, že řada Mi 11 by mohla být uvedena společně se Snapdragonem 875 a její prodeje by začaly na začátku příštího roku.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.