Tak nám čínský svátek konzumu Double Eleven, aneb Singles Day úspěšně započal a dorazil také i na oblíbený e-shop Geekbuying. Jejich pestrá nabídka se tak dočkala pořádné porce slev a kupónů, takže by byla škoda vše vynechat. Nejzajímavější je asi sekce 3C Electronics, kde najdete skvělé kousky elektroniky různých značek se slevou až masivních 70 %. Obecné kupóny jsou odstupňovány $20/$10/$3 podle konkrétní útraty ($300/$100/$30), ale v jednotliv7ch kategoriích se mohou vyšplhat až na $100. A to už se pak nakupuje jinak. Tak se na vše určitě minimálně podívejte. Vše poběží až do 14. listopadu.

Ale abychom jen netlachali naprázdno, tak přímo zmíníme celou škálu audio produktů značky Tronsmart s extra slevovými kupóny. Navíc k dostání z evropských skladů, takže odpadají další problémy s dopravou nebo doplatky. Takže co třeba bezdrátová TWS sluchátka Spunky Beat jen za $22.39 s kupónem NNNUIUXTECH5 nebo Onyx Ace s jiným designem také za $22.39 s kupónem NNNUIUXTECH3. Oboje například s čipem od Qualcommu a podporou kodeku aptX. Ale ti opravdoví fajnšmekři raději sáhnou po modelu Apollo Bold s aktivním potlačením šumu za $79.99 s kupónem NNNUIUXTECH4.

Tento výrobce má v katalogu také výborné bezdrátové reproduktory, takže se samozřejmě nezapomnělo ani na ně. Třeba Element T6 Max se 60W výkonu, 360° zvukem, technologií Sound Pulse nebo až 20 hodinami výdrže. S kupónem NNNTECHBYTE1 jen za $69.99. Případně jeho sourozence se 40W výkonem a klasickým designem, Force s kupónem NNNTECHBYTE11 jen za $39.99 nebo Element Mega s kupónem NNNTECHBYTE12 jen za $34.99. Nebo takový Element T6 Plus za $42.99 s kupónem NNNUIUXTECH6. Tak co si v 3C Electronics výprodeji na Geekbuying vyberete Vy ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.