Chytré osvětlení značky Yeelight z ekosystému Xiaomi nepatří na našich stránkách určitě k žádným nováčkům. A úspěchy slaví i u zákazníků, protože se jedná o jedny z nejdostupnějších kousků, které zároveň patří i k tomu nejlepšímu co na trhu najdete. Není se tak čemu divit, že se dlouhodobě jedná o velmi úspěšné produkty s vynikajícími prodejními čísly. A dnes pro vás máme Singles Day akci na jejich kousek Yeelight YLXD76YL díky e-shopu Tomtop.

Toto chytré stropní světlo Yeelight YLXD76YL se může pochlubit 48 LED žárovkami s celkovou svítivostí 1500 lumenů, plnými 40.000 předpokládanými hodinami provozu a 23W spotřeby.  Samozřejmostí je pak možnost regulace teploty barev, hodnoty jasu a díky Wi-Fi 2.4 GHz či Bluetooth 4.1 připojení také i možnost ovládání pomocí telefonní aplikace či hlasového ovládání kompatibilního s platformami jako je Amazon Alexa, Google Assistant, MIJIA a další. V balení navíc najdete i Bluetooth dálkové ovládání, takže se teoreticky na veškeré pseudo-chytré funkce můžete i vykašlat.

A toto šikovné chytré stropní světlo Yeelight YLXD76YL si můžete momentálně pořídit na e-shopu Tomtop v bleskových prodejích. Cena díky tomu klesla jen na 54.99 dolarů plus 5.72 dolarů za expresní doručení. A protože se také jedná o produkt z německého skladu, tak je cena konečná a neřešíte žádné daňové nebo celní doplatky. Tak se na nabídku mrkněte a třeba vás inspiruje k dalšímu vylepšení chytré domácnosti. Navíc se můžete cestou podívat i na kompletní plány Tomtopu na zítřejší nákupní šílenství 11.11 , kde je toho v akcích samozřejmě mnohem více.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.