Na platformu Geekbench si už pravidelně chodíme pro informace o právě otestovaných telefonech. Ať už jsou to přístroje, které mají svůj obchodní název a nebo i modely, které jsou zatím známy pod kódovým označením. A přesně do druhé skupiny patří model Realme RMX2194.

Neznámý telefon, který prošel testy Geekbench pohání osmi jádrový procesor z dílen Qualcomm s označením „Bengal“. To tedy znamená, že telefon Realme RMX2194 pohání Snapdragon 460, protože právě jemu toto kódové označení patří. Čipset byl při testování spárován se 4 GB operační paměti a běžel na systému Android 10. V Single-core testech nasbíral telefon 254 body a ve více jádrovém testu to pak bylo skóre 1171 bodů.

Samozřejmě se podíváme i na to, co odhadují tipaři. Vzhledem k tomu, že značka Realme má v současnosti jen dva přístroje s procesorem Snapdragon 460 a jsou to Realme C17 a C15 Qualcomm Edition, je pravděpodobné, že i telefon RMX2194 bude patřit do modelové řady C. Ale opět upozorníme na to, že jde o spekulace tipařů a výrobce dosud nic nepotvrdil. Stejně tak si netroufneme tvrdit, kdy by mohl být tento telefon představen. A to přesto, že chystané přístroje bývají zpravidla krátce po otestování uvedeny na trh. Proto raději počkáme na oficiální vyjádření výrobce.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.