Už je dva dny nás dělí od šíleného čínského nákupního svátku 11.11, neboli Singles Day. Internetovými obchody tak určitě opět protečou miliardy a dočkáme se nepochybně i nových nákupních rekordů. Pro mezinárodní zákazníky bude hrát prim jako vždy Aliexpress, protože ty největší čínské obchody jsou jen pro domácí trh. A protože má Aliexpress sklad i přímo u nás, tak budou některé zajímavé kousky k mání bez problémové a pomalé dopravy. Samozřejmě i za extra solidní ceny, jako například výborná 3D tiskárna Anet A8 Plus.

U Anet A8 Plus jsme se v porovnání s minulou generací dočkali větší plochy na 3D tisk – 350x300x300 mm, vylepšené konstrukce s použitím lepších materiálů k lepší stabilitě a strukturální pevnosti, nová je také základní deska a heatbed stejně jako vstup pro tiskové vlákno a další. Zachován zůstal LCD ovládací displej, silný 360W zdroj, široká podpora tiskových strun a hlavně i jednoduché ovládání. Tiskárna je dodávána jako DIY, tedy v režimu „sestav-si-sám“, takže si majitel vyhraje už při samotném kompletování. A 11. listopadu bude k mání jen za 163.58 dolarů z českého skladu.

A pro ty opravdové hnidopichy, co chtějí mít kontrolu a přehled úplně nad vším, dnes máme také jednu lahůdku. Jde o multifunkční detektor kvality ovzduší, který vás zahltí čísly a daty. Kromě měření CO a CO2 se tak dočkáte měření HCHO (tedy formaldehydu), TVOC (těkavé organické sloučeniny) nebo AQI (tedy indexu kvality vzduchu). Výsledky uvidíte na LED displeji a napájet toto zařízení budete skrze USB port. Tato konkrétní verze detektoru stojí jen 27.99 dolarů, ale na výběr máte z několika dalších kousků.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.