Na nové vlajkové lodi, které by se měly objevit v příštím roce je zatím ještě brzo a přesto se o nich často mluví. Všichni etablovaní výrobci je totiž chtějí představit dřív, než bývalo zvykem. A mezi ty, kteří uvedou své vlajky jako první bude patřit společnost Samsung. O tom, že jejich řada Samsung Galaxy S21 dorazí podstatně dřív se ví už nějaký ten pátek.

Už v polovině uplynulého měsíce tipaři odhadovali, že řada Samsung Galaxy S21 bude oficiálně představena už v lednu/januári příštího roku. Vycházeli z toho, že hromadná výroba telefonů už byla zahájena, a stalo se tak stalo s velkým předstihem. Přesný termín představení ale znám nebyl. Ten nyní odhalil na svém twitterovém účtu tipař Jon Prosser.

Tipař uvádí, že řada Galaxy S21 bude obnášet modely Galaxy S21, Galaxy S21 Plus a Galaxy S21 Ultra. Jejich oficiální představení proběhne už 14. ledna 2021 a ve stejný den bude možno telefony předběžně objednat. Samotné prodeje všech modelů by měly začít 29. ledna. K tomu ještě přidáme i barevné varianty, ve který budou telefony nabízeny. Mělo by jít o barvy černou, bílou, šedou, stříbrnou, fialovou a růžovou. Paleta to tedy bude opravdu pestrá a vybere si snad každý. Nelze však v této chvíli zaručit, že všechny modely budou nabízeny ve všech zmíněných barevných variantách. A jako vždy musíme i tyto nepotvrzené informace brát s rezervou.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.