Pro kreativní duše mezi námi nejsou v nabídce čínských obchodů jen 3D tiskárny a podobné kousky, ale i taková gravírovačka se hodí na lecjaká kouzla. Gravírování (tedy ozdobné rytí) je dnes jednoduše dostupné i v domácích podmínkách a my pro vás právě dva takové modely máme z nabídky Aliexpressu. Samozřejmě za velice slušné ceny a navíc přímo z českého skladu, takže se nebudete děsit dalších doplatků a problémů spojených s proclením. A to se vždy vyplatí.

Jako první pán jde na holení laserová gravírovačka NEJE DK-8-KZ. Ta využívá laseru s vlnovou délkou 445nm a s výkonem 3000mW zvládne i některé problematické materiály. Celkově je škála podporovaných materiálu ale dostatečně široká a rýt tak můžete třeba i na kůži, gumu, dřevo nebo plast: Plocha dostupná na gravírování je 38 x 38 mm, takže nepůjde o žádní obří umělecká díla. Potěší ale určitě výborný software NEJE Scanner na převádění vašich fotografií na gravírovací obrázky. Může být vaše z českého skladu jen za 78.99 dolarů.

Náročnější uživatelé ale budou mít výrazně vyšší nároky a těm se pak dá doporučit model NEJE Master 2. Ten už má výrazně silnější 20W laser s vlnovou délkou 450nm a také výrazně větší pracovní gravírovací plochu se 170 x 170 mm. Nezalekne se ani složitějších materiálů včetně hliníku, mědi nebo akrylu. Podporována je i celá řada pokročilých softwarových nástrojů. A gravírování nebude to jediné k dispozici, protože tento kousek poslouží díky silnému laseru i jako řezačka. To vše bude v akci 11.listopadu jen za 198.78 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.