Pokud patříte k fanouškům čínské elektroniky a zejména chytrých nositelností, tak určitě znáte značku Amazfit. Tento výrobce si udělal původně jména chytrými hodinkami a náramky ve spolupráci se Xiaomi, ale už poměrně dlouho si jede po vlastní ose. Jejich nabídka je poměrně velmi široká a dokonce i některé starší modely stojí za hřích pokud se vám podaří najít nějaké extra slevové akce. Takže jako na zavolanou tu dnes máme bleskové prodeje e-shopu Gearbest, zaměřené právě na velkou část portfolia Amazfit.

Tyto bleskové prodeje už patří do skupiny akcí Singles Day, ale rozhodně nepotrvají věčně. Poběží ještě zhruba dalších 24 hodin a jsou i kusově omezeny. I když obvykle plných 1000 kousků, které tak rychle nezmizí. A rozhodně je z čeho vybírat, protože je k mání třeba letošní odolný outdoor Amazfit T-Rex s odolnými certifikacemi, kulatým 1.3-palcovým AMOLED displejem, GPS čipem a spoustou dalšího. Za pěkných 124.99 dolarů solidní koupě. Nebo třeba původní vlajkový Amazfit GTR 47mm také s AMOLED displejem a dlouhou výdrží jen za 129.99 dolarů.

Ale za pozornost určitě stojí i osvědčené kousky, na které přísahají tisíce uživatelů. Takový Amazfit Statos Pace 2 s keramickým rámem a úsporným čipem od Xiaomi jen za 159.99 dolarů. Nebo přerostlý Amazfit GTS s hranatějším designem a 1.65-palcovým AMOLED displejem, či GPS čipem. A za 139.99 dolarů může být jen váš. Pamětníci pak ocení i sportovní klasické Amazfit Verge Lite za 79.99 dolarů. Vybere si tak skoro každý, takže se na nabídku značky Amazfit na e-shopu Gearbest mrkněte, určitě tam toho najdete ještě mnohem více.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.