Bezdrátová sluchátka už nějaký ten pátek patří mezi nejoblíbenější a nejprodávanější technologické doplňky na trhu. Existuje jich nepřeberné množství. Za dobu své existence se už vyprofiloval jakýsi „standard“ pro TWS bezdrátová sluchátka, ke kterému patří konkrétní parametry nebo přítomnost nabíjecího externího boxu. Drtivá většina čínských modelů pak tyto standardy následuje. A ani dnešní TWS sluchátka 1MORE Omthing EO002 z bleskových prodejů e-shopu Tomtop nejsou výjimkou.

TWS sluchátka 1MORE Omthing EO002 jsou ergonomická. Mají čtyři ENC mikrofony, které dokáží potlačit okolní hluk. Proto s těmito sluchátky není problém telefonovat ani v hlučném prostředí. Dalším plusem je jejich hmotnost, která dosáhla jen na 4 gramy. Takže se výborně hodí pro poslech hudby při sportovních aktivitách. Velké není ani nabíjecí pouzdro, které se pohodlně vejde do každé kapsy.

K další výbavě sluchátek patří 7 mm dynamický měnič, který zvýší kvalitu basů a pomocí Bluetooth 5.0 sluchátka pohodlně spárujete s telefonem nebo přehrávačem hudby. Baterie jednotlivých sluchátek má kapacitu 40 mAh a pokud budete sluchátka průběžně dobíjet v 550 mAh boxu, můžete si užívat až 20 hodin poslechu hudby. Výrobce navíc přidal i certifikaci IPX4, díky které by sluchátka měla odolat stříkající vodě a nebo potu. TWS sluchátka 1MORE Omthing EO002 nyní koupíte na e-shopu Tomtop v bleskovém prodeji za 25,99 dolarů. Pokud byste si ale místo sluchátek raději pořídili něco jiného, můžete zabrousit na tuto stránku, kde už běží velký festival slev Double Eleven.