Na čínských internetových obchodech bylo v posledních pár dnech lehké ticho před bouří, protože se všichni už začali připravovat na šílenství 11.11. Tedy nákupního svátku Double Eleven či Singles Day. Při něm se protočí částky podobné valné většině ročního rozpočtu ČR, takže nejde o žádnou drobnou akci. Hlavní nápor na peněženku samozřejmě dorazí přímo až 11.listopadu, ale většina obchodů s celým veletočem začíná klidně i týden předem. Výjimkou nejsou ani experti z Gearbestu, kteří Singles Day předčasně zahájili velmi sympatickými vybranými časově omezenými slevami.

Všechno nám pečlivě dávkují vždy po několika hodinách, takže je vždy několik konkrétních produktů k mání za extrémně nízké ceny. Počet kusů je obvykle výrazně omezen (povětšinou na 10 kupónů), ale při troše šikovnosti… Ceny jsou navíc tematicky vždy buď $11.11 nebo $1.11. A to už se pak podobný nákup opravdu vyplatí. Vše je rozděleno na jednotlivé kategorie, takže doporučuji se vším pořádně proklikat. Dnes jsme tak měli možnost koupit například chytré hodinky Ticwris Max S 4G za zmíněných $11.11 nebo chytrý senzor Aqara za $1.11. To vše v sekci rozličné elektroniky.

Ale dojde třeba i na telefony a s nimi spojené příslušenství, aktuálně tam jsou třeba kupóny na Redmi Note 9S jen za 149.99 dolarů. Ale i pokud nechytíte extra omezený kupón, tak jsou slevy poměrně zajímavé. Ale zpět k sekci drobnější elektroniky, kde máte k dispozici třeba outdoorové chytré hodinky Kospet Raptor jen za 28.99 dolarů. Nebo je libo osvědčená TWS sluchátka Redmi Airdots 2 jen za 17.99 dolarů ? Singles Day na Gearbestu bude i letos určitě masivní a tak neublíží občas na právě probíhající akce hodit okem.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.