Oficiální datum každoročního svátku čínského konzumu 11.11 (neboli Double Eleven) sice má ještě týden a něco čas, ale e-shopy už pomalu začínají chřestit zbraněmi. Různé doplňkové akce a slevy totiž pro Double Eleven vypuknou vždy s lehkým náskokem a na Geekbuying tomu samozřejmě není jinak. Vše vypuklo už včera a pro začátek nás čekají tři dny bleskových prodejů na rozlišné zboží v akci. Ale to je jen malá ochutnávka, protože toho mají v zásobě mnohem více.

K dispozici tak jsou například extra slevové kupóny za přihlášení do svého Geekbuying účtu po 3 nebo 8 pracovních dnů za sebou. Nebo už velmi i globální kupóny v podstatě na cokoli v hodnotě $3 nebo $10. Dojde samozřejmě i na losovačku o hodnotné ceny nebo další masivní slevové kupóny. A aby všeho nebylo dost, tak budou k mání i kupóny na jednotlivé kategorie v průběhu následujícího týdne. Takže o možnosti pořízení nějaké té elektroniky opravdu nebude nouze.

A myslí se přímo i na české zákazníky, protože e-shop má svůj sklad dokonce i přímo u nás. Takže co v něm během slevových akcí Double Eleven na Geekbuying třeba najdeme ? Například super výkonný TV box AX95 s podporou až 8K rozlišení jen za €45.57 s kupónem 4WXOKN0R. Případně osvědčený Xiaomi Mi Box S model jen za €55.03 s kupónem 4ZSWEG6O. A při ležení na kanapi v obýváku a sledování televize se vím určitě bude hodit i robotický vysavač Xiaomi VIOMI SE jen za €257.99 s kupónem VIOMISE.

Akcím se nevyhnuly ani momentálně extrémně populární bezdrátová TWS sluchátka, kde bude také mnoho zajímavých kousků na výběr. Třeba ultra levné i10 s Bluetooth 5.0 jen za €14.61 s kupónem 50F1ZKCQ. Ti náročnější pak možná dají přednost designově extravagantnímu modelu Sabbat E12 Ultra s Qualcomm čipem, který díky kupónu 50F1RXCG přijde jen na €44.71. Nu a sázkou na jistotu jsou pak osvědčená sluchátka Xiaomi Air 2S, která pořídíte s kupónem 50F1ASV0 jen za €55.03. Vše samozřejmě opět přímo z českého skladu Geekbuying.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.