S blížícím se koncem letošního roku nás tipaři postupně připravují na to, co přinese rok příští. Samozřejmě všichni víme, že se můžeme těšit na pravidelný nášup vlajkovek několika renomovaných výrobců. První kvartál nového roku je totiž tím nejlepším termínem pro jejich představení. Navíc příští rok se chystají velcí výrobci uvést své první vlajky podstatně dřív, než bývalo zvykem. Na tento krok se chystá třeba Xiaomi, OnePlus a tím, který bude nové telefony prezentovat jako první bude zřejmě Samsung. Proto není divu, že na síti koluje zvěst, že model Samsung Galaxy S21 Ultra je už nyní ve výrobě.

Zmínku o tom, že se model Samsung Galaxy S21 Ultra už začal vyrábět najdeme na twitterovém účtu známého tipaře Rolanda Quandta. Pravda je ta, že tipař  dodává, že by mělo jít jen o jakousi „částečnou“ výrobu. Případně by mohlo jít jen o výrobu prototypů nebo předprodukčních modelů. Quandt také uvádí, že je to jen jeho odhad, že nic není potvrzeno a že se pokusí zjisti, jak to vlastně s tou výrobou je.

Ale ať tak či tak, je pravděpodobné, že Samsung představí svou příští vlajkovou řadu dříve. Vše tomu totiž nasvědčuje. Předstih prezentace je odhadován na jeden měsíc až jeden a půl měsíce. Telefony už údajně mají za sebou několik certifikací a tipaři termín představení odhadují na leden/január příštího roku. Důvodem by mohlo být údajně to, že loňská řada Galaxy S20 se neprodávala tak dobře, jak výrobce předpokládal. Proto dřívější uvedení řady Galaxy S21 by jednak mohlo dorovnat propady loňských prodejů a dalo by zároveň novým telefonů větší časový prostor na trhu a určitě i jistý náskok před konkurencí.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.