Všichni fanoušci chystané herní bomby Cyberpunk 2077 asi ještě stále zapíjejí žal z dalšího odkladu vydání, které by mělo teoreticky proběhnout 10. prosince. Ale to nijak nemírní nadšení a obrovská očekávání spojená s tímto titulem. Na této vlně se hodlá svézt celá řada dalších partnerských značek mateřského CD Projektu, mezi které čerstvě patří i OnePlus. A tak dnes v Číně mohla spatřit světlo světa speciální verze jejich telefonu OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Limited Edition. Nutno dodat, že se po designové stránce určitě povedla.

Celé balení je samozřejmě vyvedeno v černo-žluté kombinaci barev spojených s Cyberpunk 2077 a podobně je na tom třeba i ochranný obal. Telefon samotný se od klasické verze OnePlus 8T liší hlavně zadním panelem, který je rozdělený na tři sekce. Ta horní připomíná „okno“ a zahrnuje kromě foto senzorů i některé citace ze hry a dokonce i čárový kód. Střední část panelu je pak z AG skla s vyraženým logem OnePlus, podobně jako například u OPPO Reno4 Pro Artist Limited Edition. Spodní oblast je pak z uhlíkového vlákna s viditelným logem hry. Efektní a velmi líbivé.

Po hardwarové stránce žádné změny nakonec neproběhly, takže se nejedná o žádnou „lepší“ verzi jako u starších McLaren Edition. To ale na druhou stranu znamená, že speciální edice nedostala do vínku žádnou závratnou cenu a v Číně se bude prodávat ve 12GB+256GB verzi jen za v přepočtu 597 dolarů. Dostupná bude už od 11. listopadu, ale bohužel se stále nikde není možné dočíst nic o mezinárodní dostupnosti. Je tak stále více a více pravděpodobné, že nakonec opravdu půjde jen o čínskou záležitost.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.