Společnost Oppo už za dva dny představí svůj novinkový telefon Oppo K7x. Minulý týden jsme se dozvěděli nejen termín uvedení, ale měli jsme možnost zjistit i něco málo o parametrech telefonu, protože se objevil na stránkách Tenaa. Dneska k nim přidáme další, protože výrobce zveřejnil na síti teaser, který upozorňuje na design displeje a jeho specifikace. A je také k dispozici i výpis z Geekbench s informacemi o typu procesoru.

Začneme nejdřív tím, že se podíváme na teaser a na displej Oppo K7x. Podle plakátku bude mít obrazovka velmi úzké rámečky a v levém horním rohu „díru“ pro přední kameru. A samozřejmě si nelze nepovšimnout, že snímač otisků je uložen na pravé hraně telefonu. Tolik tedy k designu displeje a přejdeme k jeho několika specifikacím. Teaser uvádí, že obnovovací frekvence displeje bude 90 Hz a vzorkovací frekvence bude 180 Hz.

A protože telefon prošel i Geekbench testy, nahlédneme také do testovacího výpisu. Tam Oppo K7x figuruje pod označením PERM00. Nás ale daleko víc zajímá procesor, se kterým byl přístroj testován. Podle výpisu jde o model MediaTek MT6853V/ZA, což je označení čipové sady Dimensity 720. Telefon prošel Geekbench testy s 8 GB operační paměti a systémem Android 10. Očekává se ale, že v nabídce bude více paměťových verzí, a to také s 6 GB RAM a 64/128/256 GB interního úložiště. Další podrobnosti budou potvrzeny už 4. listopadu/novembra při oficiálním představení.