Když už je většina národa zavřená doma v současné koronavirové situaci, tak můžeme čas určitě vyplnit i něčím kreativnějším. A tím nemyslím přehnaným vařením a tloustnutím, jak činí moje maličkost. K bohulibým zálibám patří i spousta těch technickým a určitě k nim můžeme počítat i 3D tisk. Výroba vlastních dekorací, doplňků do bytu nebo třeba komponent pro deskové hry prostě má něco do sebe. A 3D tiskárny značky Creality si už stihly i u našich zákazníků vybudovat velmi dobré jméno. My pak pro vás dnes máme jejich pořádnou nálož v akcích z Aliexpressu.

Začněme jednou z těch nejlevnějších z jejich nabídky, v podobě Creality Ender-3 V2. Tato inovovaná verze klasického modelu se může pochlubit mnohem tišším provozem, mosaznou tryskou, novým systémem utahovaní a vyvažování desky nebo integrovaným úložištěm na nářadí. A kromě toho samozřejmě i barevným displejem, maximálními tiskovými rozměry 220x220x250 mm a pokročilými funkcemi. Jako DIY kit si ji pak samozřejmě i sami sestavíte. Aktuální je navíc k mání $20 slevový kupón na Aliexpressu a cena z českého skladu pak klesne jen na 239 dolarů s dopravou zdarma.

Pokud však patříte mezi ty náročnější, pak určitě pošilháváte po lehce pokročilejších modelech. Mezi ty patří určitě Creality Ender-5 nebo Ender-5 Pro. Obě nabídnou dvě tiskové osy, větší tiskové rozměry 220x220x300 mm, magnetickou příchytnou desku, barevný displej a spoustu dalšího. Ceny jsou v obou případech poměrně lidové, ale navíc se ještě sníží s nadcházejícím svátkem čínské komerce 11.11 aneb Double Eleven. Během něj přijde Ender-5 z českého skladu jen na 255.11 dolarů a Ender-5 Pro pak jen na 310.22 dolarů. Slušné, že ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.