Říjen/október končí a na začátku listopadu/novembra se v Číně rozjede velký prodejní festival. Konkrétně jde o akci „Double Eleven“, která pravidelně probíhá 11. listopadu. Poměrně dost čínských výrobců telefonů se proto snaží ještě před festivalem představit nějakou novinku. Ta pak půjde na festivalu do prodeje za akční cenu. Protože festival je především o slevách. Společnost Oppo si pro tuto akci připravila telefon Oppo K7x a představí jej už 4. listopadu.

Na čínském Weibo je už také k vidění jednoduchý teaser, který jednak potvrdil termín vydání modelu Oppo K7x a také částečně ukazuje design jeho zadního panelu. Tedy, abychom byli zcela přesní, jde o obdélníkový modul hlavního fotoaparátu. Text upoutávky také upozorňuje na to, že telefon bude podporovat 5G sítě a bude mít velkou baterii. Z dalších parametrů, které najdeme ve výpisu Tenaa zas plyne, že chystaný telefon bude nižší verzí modelu Oppo K7, který byl představen letos v srpnu/auguste.

Tenaa uvádí, že Oppo K7x by měl mít 6,5 palcový LCD displej s rozlišením 2400×1080 pixelů. Jeho obnovovací frekvence je 90 Hz. Jako procesor by měl být použit Dimensity 720 a baterie by měla mít solidních 5000 mAh s podporou rychlého nabíjení. Přední kamera by měla mít 16 MPix a hlavní fotoaparát tvoří snímače s rozlišením 48 MPix, 8 MPix a dvakrát 2 Mpix. Dodejme ještě, že konfigurace pamětí by měla mít několik verzí, kdy nejvyšší kapacita RAM bude 8 GB a nejvyšší kapacita interního úložiště bude 256 GB.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.