Značka POCO si udělala skvělé jméno u globálních zákazníků včetně těch českých dávným legendárním modelem Pocophone F1. Překonat jeho obří popularitu není jen tak, ale nedávno představené POCO X3 NFC k tomu má našlápnuto velmi dobře. Jde o výborně vybavený telefon střední třídy s lákavou cenou, což je vždy vítězná kombinace. Firma nepatří k těm, které trh zahrnují tunou různých modelů a na novinky se tak obvykle čeká poměrně dlouho. Podle všeho bychom se ale dalšího kousku měli dočkat ještě letos !

Alespoň tomu nasvědčují informace obvykle velmi dobře informovaného indického tipéra Mukula Sharmy. Jak známo, tak POCO je na indickém trhu v podstatě doma a speciálně pro ně exkluzivně připravují i část svých modelů. To by ale neměla být situace údajné novinky, protože podle zákulisního zdroje prý půjde o model střední třídy určený pro globální trh včetně Evropy. Jeho představení by teoreticky mělo proběhnout už v první polovině prosince, takže je vše opravdu velmi blízko. Tedy pokud se vše samozřejmě oficiálně potvrdí.

Nasvědčuje tomu i tweet globálního mluvčího POCO Anguse Kai Ho Ng, který hovoří o tom, že firma ještě není hotova s hashtagem #POCOcomingsoon. V certifikacích se také objevil možný adept na novinkový telefon značky s modelovým označením M2010J19CG, které je velmi podobné označení pro čínské Redmi Note 10 4G. Takže je poměrně pravděpodobné, že by se mohlo jednat o rebrand právě tohoto modelu, i když ze hry nejsou ani změny ve výbavě telefonu. Další z certifikací odhalila 22.5W nabíjení, ale jde stále o pusté spekulace a domněnky.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.