Loni o prázdninách představila značka Honor svůj náramek Band 5. A i letos jsme čekali na jeho nástupce, Honor Band 6. Uvedení náramku bylo ale z prvního pololetí přeloženo až na poslední kvartál letošního roku. Právě dnes na čínském Weibo vyšel oficiální teaser, který hlásí, že termín uvedení nového náramku je naplánován na 3. listopadu/novembra.

Podle obrázku na upoutávce a vlastně i podle hlavního sloganu můžeme tipnout, že Honor Band 6 bude mít velký displej. Výrobce tvrdí, že tímto náramkem odstartuje novou éru nositelných zařízení s Full-View displejem. Navíc i rámečky kolem obrazovky náramku budou velmi úzké. Uvidíme už za pár dnů, jak bude Band 6 vypadat v reálu a jaké budou jeho funkce. Informace o jeho parametrech, tedy kromě té o velkém displeji, k dispozici zatím totiž nejsou.

Většina tipařů sice odhaduje, že hlavní funkce budou vycházet z loňského modelu Band 5, ale díky velkému displeji nabídne Honor Band 6 lepší vizuální efekty, lepší možnosti ovládání a používání. Je také pravděpodobné, že obrazovka bude typu OLED s větší úhlopříčkou než jeden palec. Očekává se i větší baterie a tím pádem snad i delší výdrž na jedno nabití. S těmito vylepšeními ovšem může narůst i cena nového náramku a těžko říci, zda výrobce přistoupí na nějaké kompromisy, které by udržely cenu kolem 30 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.