Loni o prázdninách představila značka Honor svůj náramek Band 5. A i letos jsme čekali na jeho nástupce, Honor Band 6. Uvedení náramku bylo ale z prvního pololetí přeloženo až na poslední kvartál letošního roku. Právě dnes na čínském Weibo vyšel oficiální teaser, který hlásí, že termín uvedení nového náramku je naplánován na 3. listopadu/novembra.

Podle obrázku na upoutávce a vlastně i podle hlavního sloganu můžeme tipnout, že Honor Band 6 bude mít velký displej. Výrobce tvrdí, že tímto náramkem odstartuje novou éru nositelných zařízení s Full-View displejem. Navíc i rámečky kolem obrazovky náramku budou velmi úzké. Uvidíme už za pár dnů, jak bude Band 6 vypadat v reálu a jaké budou jeho funkce. Informace o jeho parametrech, tedy kromě té o velkém displeji, k dispozici zatím totiž nejsou.

Většina tipařů sice odhaduje, že hlavní funkce budou vycházet z loňského modelu Band 5, ale díky velkému displeji nabídne Honor Band 6 lepší vizuální efekty, lepší možnosti ovládání a používání. Je také pravděpodobné, že obrazovka bude typu OLED s větší úhlopříčkou než jeden palec. Očekává se i větší baterie a tím pádem snad i delší výdrž na jedno nabití. S těmito vylepšeními ovšem může narůst i cena nového náramku a těžko říci, zda výrobce přistoupí na nějaké kompromisy, které by udržely cenu kolem 30 dolarů.