Kvalitních sluchátek není nikdy dost a člověk občas narazí v obří čínské nabídce na opravdový drahokam. Většina sluchátek je totiž přece jen vyráběna primárně s ohledem na cenu a logicky se tak šetří na použitých komponentách a vybavení celkově. Ale v některých případech se vše podaří vyladit ke spokojenosti obou stran a pak máte v ruce parádní kousek. Takovým by mohla být i sluchátka Tronsmart Onyx Ace s velmi dobrou výbavou, navíc v akci za skvělou cenu na e-shopu Geekbuying.

Tronsmart Onyx Ace totiž evidentně nešetří na tom hlavním. Použitý čipset Qualcomm QCC3020 je totiž špičkový, což v kombinaci se 13 mm zvukovými měniči a hlavně podporou bezztrátového kodeku aptX zaručuje výborný zvuk. A připojení pomocí Bluetooth 5.0 se určitě taky neztratí. Sluchátka jsou samozřejmě TWS, takže zvládnout hrát mono/stereo a potěší i hned čtveřice mikrofonů pro potlačení okolních ruchů, případně certifikace IPX5. Ovládání je plně dotykové a sluchátka podporují i hlasové asistenty. Baterie zvládne zhruba 5 hodin provozu na jedno nabití a s nabíjením pomůže i 400 mAh nabíjecí box s USB Type-C konektorem.

Navzdory onyxovému jménu jsou sluchátka Tronsmart Onyx Ace k dostání nejen v černé barvě, ale i bílé kombinaci. Pořídit si je můžete s naším extra kupónem GKBTS20 jen za 27.99 dolarů a navíc přímo z českého skladu Geekbuying. A jako bonus pak získáte i silikonový návlek na nabíjecí box zdarma, aby se vám někde moc neošoupal. Za ty peníze jde opravdu o výborná sluchátka, která by mohla ledaskoho zaujmout.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.