Valná většina etablovaných výrobců chytrých telefonů do svého portfolia přidává i nějakou tu nositelnost. Ať už jsou to chytré hodinky a nebo náramky. Koncem loňského roku se zdálo, že také společnost OnePlus vpluje do těchto vod, protože nesměle naznačovali, že se chystají na své první chytré hodinky. Už tenkrát se na síti objevily první nákresy hodinek OnePlus Watch a všichni se začali těšit na jejich uvedení.

A po pravdě řečeno, těšit se na OnePlus Watch budeme ještě nějakou dobu. Skoro to už vypadalo, že hodinky budou představeny v říjnu/októbri společně s telefonem OnePlus 8T. Ovšem nestalo se tak a zřejmě se jich nedočkáme ani do konce tohoto roku. Známý tipař, Max Jambor, který jako první odhadoval, že hodinky budou uvedeny letos v říjnu mění svou predikci. Tvrdí, že se holt spletl. K tomu dále dodává, že podle posledních informací, které získal z různých zdrojů, se uvedení OnePlus Watch odkládá.

Nový termín představení prý nezná a ani jej nedokáže odhadnout. Může proto nyní říct jen to, že uvedení hodinek je odloženo na neurčito. Tipař předpokládá, že termín představení byl odložen proto, že zřejmě došlo k nějakým problémům při vývoji software a nebo možná i při samotné výrobě. O společnosti OnePlus je navíc známo, že s „kůží na trh“ jde až ve chvíli, kdy si je naprosto jistá tím, že nový produkt bude plně funkční a bude mít vychytány všechny případné nedostatky. Je tedy pravděpodobné, že v případě hodinek si výrobce zatím není jistý tím, že jsou dokonale připraveny pro komerční používání.