Hodnocení recenzenta

Realme 7 je telefon, který se může pochlubit 90 Hz displejem, baterií s kapacitou 5000 mAh a hlavně zajímavou cenou, která přesně koresponduje s tím, co si představíme pod označením dobrý poměr cena/výkon.

8.5
x/10

Telefon značky Realme jsem dostal poprvé do rukou a musím říct, že model Realme 7 mě docela příjemně překvapil. Zejména, když se podíváte na jeho cenu, která se i u nejvyšší konfigurace paměti 8 GB RAM a 128 GB interního úložiště nepřehoupne přes 7000 Kč. Když byste chtěli ještě víc ušetřit, koukněte na nižší paměťovou verzi a když chcete lepší parametry je tu i verze Realme 7 Pro. Naše dnešní video recenze Realme 7 ukáže, jak je na tom právě verze s 8/128 GB paměti.

Telefon má „jenom“ plastové záda, které jemně kloužou v ruce, ale jsou kvalitně a hezky zpracována. Má také baterii, které vydrží s přehledem 2 dny běžného používání a v neposlední řadě má 90 Hz displej. Telefon Realme 7 nám na recenzi zapůjčilo oficiální zastoupení značky Realme v České republice.  Více se o něm dozvíte v našem následujícím videu.

Video recenze Realme 7

 

GIZchina Youtube banner

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.