Na elektro-koloběžkách už vesele po ulicích drandí velká část nadšenců i u nás, ale přece jen pro některé je tento typ dopravy hůře dostupný. Nejpopulárnější koloběžky totiž přece jen nezapřou asijský původ a jsou tak dimenzovány na přece jen méně blahobytné jedince. Dobře vykrmený a rostlý našinec by ale také rád zažil divoké jízdy na dvou kolech, takže by se takovým mohla zamlouvat dnešní akce. Na e-shopu Gearbest je totiž z německého skladu dostupná elektro-koloběžka MAX G30, která to s pořádnou nosností myslí opravdu vážně.

Zvládne totiž podle popisu až 180 kg živé váhy, takže se liší od standardních modelů opravdu o hodně. A už z prvních obrázků je vidět, že stupátko je opravdu masivní a širší, než je zvykem. Výkon motoru je také odpovídajících 500W a díky tomu je maximální rychlost udržena na 25 km/h a dojezd zhruba na 20 kilometrech. Masivnější jsou také i 10-palcové pneumatiky na kolech, stejně jako 19 kg celková hmotnost. I tak je ale koloběžka skládací a poměrně jednoduše přenosná. Potěší i LCD displej mezi řídítky, nebo přední LED reflektor.

A překvapivě se nejedná ani o žádný předražený kousek. Na e-shopu Gearbest je totiž elektro-koloběžka MAX G30 k sehnání jen za 535.20 dolarů, to vše ze zmíněného německého skladu. Tím je tak cena konečná bez dalších obtěžujících doplatků. Na výběr je sice pouze černá barva koloběžky, ale ta je zase univerzální. Pokud tedy patříte k prostorově výraznějším jedincům a toužíte po slastech elektro-koloběžky, tak budete tímto modelem nadšeni.