Bezdrátová sluchátka už nějaký ten pátek patří mezi nejoblíbenější a nejprodávanější technologické doplňky a na trhu jich existuje nepřeberné množství. Za dobu své existence se už vyprofiloval jakýsi „standard“ pro TWS bezdrátová sluchátka, ke kterému patří konkrétní parametry nebo přítomnost nabíjecího externího boxu. Drtivá většina čínských modelů pak tyto standardy následuje a dnešní kousek XG-49 z bleskových prodejů e-shopu Cafago není výjimkou. Ale zase nabídne opravdu parádní cenu a slušné parametry.

Mezi ty patří třeba solidní kvalita zvukového přednesu, díky grafénové membráně a 10 mm dynamickým jednotkám. Připojení je také řešeno moderním Bluetooth 5.0, takže se o stabilitu a kvalitu spojení nemusíte bát. Sluchátka jsou malá a lehká, přičemž se tvůrci samozřejmě chlubí i pokročilou ergonomií. Ovládání je dotykové bez hardwarových tlačítek a k mání je dokonce i hlasový asistent. Jinak samozřejmě také integrovaný mikrofon nebo odolná certifikace IPX6. Baterie s kapacitou 35 mAh by měla vydržet zhruba na 3.5 hodiny provozu, ale díky 300 mAh nabíjecímu boxu není problém vše prodloužit.

Bezdrátová TWS sluchátka XG-49 jsou na e-shopu Cafago v bleskových prodejích jen za 9.29 euro, takže vás jejich nákup určitě nezruinuje. K dostání jsou jen v klasické černé barevné verzi, ale to také asi nikoho nepřekvapí. Pokud tedy chcete levná sluchátka se slušným výkonem, tak se na tuto nabídku určitě minimálně mrkněte.