Protože je spousta z nás momentálně zavřená většinu času mezi čtyřmi zdmi vlastního domova, tak je nutnost sociálního kontaktu ještě vyšší než dříve. Naštěstí máme k dispozici velmi pokročilé technologie a rychlý internet, takže se všemu dá jednoduše napomoct. Přenos obrazu ve slušné kvalitě dnes není velkým problémem a tak se jednoduše můžete spojit s rodinou, školou nebo prací hezky tváří v tvář pomocí webkamery. Pokud ještě žádnou nemáte, nebo prostě toužíte po lepší, tak by se vám mohla hodit výborná FullHD webkamera v akci z e-shopu Tomtop.

Tato FullHD webkamera je použitelná univerzálně, protože díky otočné základně natočíte jak potřebujete. K dispozici je i spona k připnutí na monitor, ale dá se čistě jen položit na stůl. Nabídne FullHD rozlišení přenosu obrazu s 360° úhlem záběru a autofokusem. Je vybavena také všesměrovými mikrofony a technologií potlačení okolních ruchů, takže se nemusíte spoléhat jen na obraz. Pro vaši extra bezpečnost má čočka i speciální uzávěrku. Připojení je pomocí USB bez nutnosti dalších ovladačů a podporovány jsou systémy Windows a Mac.

Takže pokud potřebujete spolehlivou kamerku pro konferenční hovory, online školní docházku vašich ratolestí, streaming vašich herních výkonů nebo třeba jen hovory s přáteli, tak se vám tento kousek bude zamlouvat. Navíc když je teď k sehnání v bleskových prodejích e-shopu Tomtop jen za 13.89 dolarů. Tak co vy na to ?