Asi není třeba připomínat, že značka Realme od svého poměrně nedávného vzniku zaznamenala raketový růst. Dobře se jí daří jak v segmentu chytrých telefonů, ale začíná to pěkně rozjíždět i v kategorii nositelností. Letos v květnu/máji vydala své vůbec první hodinky a nyní připravuje další. Mělo by jít o hodinky řady Realme Watch S. Zde bychom měli najít jak standardní model, tak i jeho Pro verzi.

Před pár dny se na síti objevily zvěsti, že hodinky řady Realme Watch S už získaly potřebné certifikace pro uvedení na trh. To samozřejmě signalizuje i to, že představení hodinek je na dohled. Spekulovalo se o uvedení ve čtvrtém čtvrtletí letošního roku, ale konkrétní termín znám zatím nebyl. To ale mění tweet pákistánské pobočky Realme. Na jejich oficiálním účtu vyšlo info, že představovačka proběhne 2. listopadu/novembra.

Představena bude určitě minimálně standardní verze hodinek, zda bude uvedena i Pro verze není zcela jasné. Ovšem z fotky, kterou pákistánská pobočka Realme zveřejnila můžeme zjistit, jaký budou mít hodinky design a také to, jaké budou jejich hlavní parametry. Jde o kruhový dotykový displej s úhlopříčkou 1,3 palce. Podle fotky bude k dispozici několik různých ciferníků a barevných variant řemínku. Neměl by chybět senzor pro monitoring tepové frekvence a okysličení krve. Pro sledování sportovní aktivity tu najdeme 16 sportovních režimů a výdrž baterie by měla dosáhnout až na 15 dnů provozu. Informací sice není mnoho, ale do představovačky ještě pár dnů zbývá, takže je možné, že se během následujících dnů dozvíme víc.