V průběhu posledních COVID-19 měsíců jsme se už nesčetněkrát setkali s velkými slevami a tunami nabídek na IR bezkontaktní teploměry. Čínské obchody poměrně logicky vycítily nárůst zájmu právě o tuto kategorii produktů a tak se jen předháněly v akcích. Skoro vždy se jednalo o poměrně zaměnitelné kousky ve tvaru pistole, ale dnes pro vás máme něco o fous jiného. ThermoDock je sice také IR teploměrem, ale jde na věc odlišnou cestou. Navíc je v akci za skvělou cenu v nabídce e-shopu Cafago.

A v čem že je tedy ThermoDock tak výjimečný ? Jedná se totiž ne o samostatný teploměr s vlastní baterií, ale o miniaturní doplněk k vašemu telefonu. Miniaturní je opravdu na místě, protože má na výšku něco přes 5 cm a pouhých 15 g váhy. Navíc se zcela obejdete bez baterií, protože teploměr pomocí USB Type-C portu zapojíte do vašeho telefonu. Jen je nutné aby Android telefon samotný uměl OTG funkci. Měření je pak bleskurychle zhruba za jednu vteřinu a k dispozici je i možnost měření teploty objektů. Veškerá naměřená data pak máte k dispozici v přiložené aplikaci Girnar.

Podobný kapesní IR teploměr se jako doplněk k telefonu prostě může hodit a ThermoDock vám ke všemu určitě neudělá ani díru do rozpočtu. Na e-shopu Cafago je k sehnání jen za 13.59 euro v bleskových prodejích z čínského skladu. Doprava tak sice chvíli potrvá, ale jste pod celním limitem a nebudete tak muset ani nic doplácet. Tak co na něj říkáte ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.