Dneska jsme se už bavili o tom, že se v příštím roce budou etablovaní výrobci snažit představit své první vlajkové lodě co nejdříve. Konkrétně jsme se zaměřili na řadu OnePlus 9, která by mohla dorazit už v březnu/marci. Ovšem ještě dříve by mohla být představena řada Samsung Galaxy S21. Samsung zpravidla svou řadu S uváděl v období února/februára a nebo března/marca. V příštím roce se však očekává, že telefony Galaxy S21 budou vypuštěny do světa už v lednu/januári. Hromadná výroby těchto modelů už totiž byla s předstihem zahájena.

Samozřejmě s tím souvisí i velký přísun zvěstí o tom, jak a čím bude řada Samsung Galaxy S21 vybavena. Víme už, že standardní model bude osazen procesorem Snapdragon 875 a má za sebou certifikaci 3C. Hovoří se i o podpoře stylusu a rychlého 65 W nabíjení u modelu Galaxy S21 Ultra. A dnes se podíváme na to, co zveřejnil nám dobře známý tipař Ice Universe na svém twitterovém účtu.

Podle tipaře budou v řadě Galaxy S21 tři modely. U jednotlivých modelů výrobce nasadí rozdílný typ displeje. Verze Galaxy S21 a Galaxy S21 Plus budou nabízeny s 2D obrazovkou. Displej tedy bude zakřivený, ale jen mírně. Model Galaxy S21 Ultra bude naopak osazen výrazně zakřiveným čelním panelem. Zní to logicky, protože verze Ultra bude třešničkou na dortu celé řady S21 a půjde jednoznačně o prémiový model se vším všudy. Proto výrobce dostojí tomu, co u takovýchto telefonů doposud nabízel. Všechny tři přístroje v řadě S21 budou mít úzké rámečky, a to včetně brady. Designově bude ve všech případech dodržena symetrie. Proslýchá se i to, že telefony budou nabízeny v barvě šedé, růžové, fialové, bílé a stříbrné.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.