Už skoro všechny mobilní velké značky investovaly do vývoje vlastních modelů chytrých hodinek, protože se jedná o segment trhu s konstantním růstem. Letos v květnu se k nim přidali i čínští OPPO skrze svoji dceřinou značku Realme. Nové OPPO Realme Watch sice nebodují nějakou extra pokročilou výbavou nebo parametry, ale zase se jedná o velmi cenově dostupný model velké značky. A my pro vás dnes máme slevovou akci právě na tento kousek ze zásob e-shopu Gearbest.

Ačkoliv si OPPO Realme Watch určitě v designové inspiraci berou něco z Apple Watch, tak na rozdíl od Mi Watch od Xiaomi se nejedná o kompletní klon. Tvar je sice podobný, ale chybí korunka, takže je z plagiarismu nikdo neobviní. Displej je 1.4-palcový dotykový s rozlišením 320 x 320 pixelů a možností výběru 12 speciálních tapet. Hodinky mají samozřejmě i senzor pro monitoring srdečního tepu a dočkáme se také měření SpO2, 14 sportovních režimů, chytrých notifikací nebo propojení s chytrou domácností. Potěší i certifikace IP68 nebo zhruba týdenní výdrž baterie při plném využití.

Na e-shopu Gearbest je teď v bleskových prodejích černá verze hodinek s odpovídajícím černým silikonovým páskem . Cena je solidních 54.99 dolarů, takže se vzhledem k síle značky jedná o sympaticky dostupný model. Na první pohled asi neohromí ničím speciálním, ale určitě se jedná o dobrou volbu nejen pro fanoušky OPPO / Realme.