Možná si vzpomenete na začátek letošního roku, kdy společnost Xiaomi představila hodinky Watch Color. Slovo Color se vztahovalo především k řemínku hodinek, který byl vyveden v mnoha barevných variantách. Výrobce navíc dal hodinkám i velmi přijatelnou cenu, takže se staly prodejním trhákem. Nyní se na trh dostává jejich další verze s názvem Xiaomi Mi Watch Color Sport. Hodinky jsou na čínském trhu v režimu předběžných objednávek a jejich cena je ještě lepší. Přijdou totiž na 699 jüanů, což je zhruba 105 dolarů. Prodeje začnou 1. listopadu/novembra.

Hlavním tahákem hodinek Xiaomi Mi Watch Color Sport by se mohl stát senzor SpO2. Ten monitoruje hladinu okysličení krve. Tato funkce původním Color hodinkám chyběla. Nový chronometr má však, podobně jako ten původní, kruhový AMOLED displej s úhlopříčkou 1,39 palce a rozlišením 454×454 pixelů. A ani u tohoto modelu nechybí podpora funkce Always-on. Výrobce přidal i 120 nových typů ciferníků a podporu pro 117 sportovních režimů.

Vzhledem k tomu, že jde o sportovní hodinky je jejich váha poměrně nízká. Váží jen 32,5 gramu. Slovo Color v názvu nositelnosti zastupují tři barevné varianty rámečků kolem displeje a 6 barvených variant TPU řemínků. Hodinky jsou kromě senzoru SpO2 vybaveny i GPS, Bluetooth 5.0 a NFC. Baterie má kapacitu 420 mAh a měla by údajně zajistit až 16 dní provozu. Musíme také doplnit, že hodinky podporují 24 hodinový monitoring tepové frekvence, monitoring spálených kalorií a asistenta Xiao AI.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.