Už o prázdninách značka Huami avizovala, že se na podzim chystá představit pořádnou nálož hodinek. Na konci uplynulého měsíce došlo na představovačku hodinek Amazfit GTR 2 a GTS 2. Ale tím krasojízda nekončí, nyní byly představeny další hodinky, a to Huami Amazfit Pop. Jak bývá u nositelností Amazfit dobrým zvykem, opět můžeme čekat velmi slušný poměr cena/výkon. Nové hodinky totiž na čínském trhu přijdou na 349 jüanů, což je v přepočtu přibližně 52 dolarů. Hodinky je nyní možno předběžně objednat, do prodeje půjdou 11. listopadu/novembra.

Hlavní parametry

Hodinky Huami Amazfit Pop mají barevný 1,43 palcový displej, který je obdélníkový, má rozlišení 320×302 pixelů a jeho sklo je zakřivené. Na skle je oleofobní vrstva proti otiskům prstů. Hodinky by měly mít odolnost do 5ATM. Výrobce přidal i 50 nových ciferníků a možnost pro vytvoření vlastního ciferníku z fotografií.

Asi tou nejzajímavější funkcí hodinek Amazfit Pop je monitoring okysličení krve, který probíhá přes senzor SpO2. Kromě toho zde najdeme klasickou sadu monitoringů, jako je sledování tepové frekvence, spálených kalorií, spánku, stresu a nebo ušlé vzdálenosti. Najdeme zde i upozornění, kdy při vyšší fyzické aktivitě příliš stoupne zatížení srdce. K dispozici je i 60 sportovních režimů, podpora NFC, alarm, budík, stopky, počasí a různé notifikace. Hodinky lze spárovat s telefonem pomocí Bluetooth 5.0 a lze využívat i aplikaci Zepp. Baterie má kapacitu 225 mAh a měla by zajistit až 9 denní provoz hodinek.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.