Chytrým náramkům nejen v našich končinách jednoznačně dominují Xiaomi s řadou Mi Band, ale svoji slušnou porci trhu si drží i Huawei a potažmo dceřiný Honor. Jejich náramky Honor Band patří také mezi ty velmi povedené, takže jde v podstatě u všech o dobrou volbu. Dnes pro vás máme jeden z těch z těch starších v akci na e-shopu Gearbest, protože Honor Band 5i byl přece jen oficiálně představen skoro na den před rokem. Ale na druhou stranu má stále co nabídnout, navíc za velmi pěknou cenu.

Honor Band 5i má oválný tvar displeje, i když kontury jsou přece jen lehce odlišné od klasického Mi Bandu. Displej samotný je 0.96-palcový dotykový AMOLED s rozlišením 160 x 80 pixelů a pod ním najdeme obvyklé kulaté kapacitní tlačítko. Náramek zvládne kromě typického měření tepu i sledovat okysličení krve (tedy SpO2 senzor) a díky technologii TruSleep 3.5 i spánkové režimy. Nezapomnělo se ale ani na plejádu sportovních režimů. Vestavěná 91 mAh baterie stačí zhruba na devět dnů výdrže, ale potěší i přímé nabíjení z USB portu bez nutnosti nabíječky.

Na Gearbestu je momentálně v bleskových prodejích černá varianta náramku, samozřejmě se stejně zbarveným silikonovým páskem. Honor Band 5i tak máte možnost pořídit jen za 29.99 dolarů a pokud patříte k fanouškům značky, tak mu klidně můžete dát před konkurencí od Xiaomi přednost. Určitě vás nezklame a svoji práci poctivě odvede.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.