Společnost Meizu letos mnoho produktů nepředstavila. Dalo by se dokonce říct, že jejich snad jediným významným počinem byla letos řada telefonů Meizu 17. Přesto se proslýchá, že do konce roku budou uvedeny ještě hodinky Meizu Watch a systém Flyme for Watch. Proto je tak trochu překvapením, že společnost nyní vypustila na trh i nová sluchátka Meizu UR Live ve speciální edici. Sluchátka se začínají prodávat na čínském trhu za poměrně vysokou cenu 1299 jüanů, což je v přepočtu zhruba 194 dolarů.

Výrobce v případě nových sluchátek Meizu UR Live nevsadil jako mnoho výrobců na TWS design. Sluchátka jsou sice bezdrátová, ale spojuje je krátký kabel, který lze umístit za krk. Výrobce tvrdí, že i přesto, že samotná sluchátka jsou poněkud menší, mohou nabídnout vysoce kvalitní zvuk. Sluchátka mají dva speciálně přizpůsobené subwoofery pro přesnou reprodukci nízkofrekvenčního zvuku. Frekvenční odezva sluchátek má rozsah mezi 20 Hz až 40 kHz.

Také na designu si Meizu dalo záležet. Proto, aby sluchátka pohodlně padla do každého ucha, nashromáždili tisícovku vzorků forem a pomocí přesných výpočtu pak vytvořili tvar sluchátek. Díky tomu jsou sluchátka ergonomická a dobře sedí v uších. Při výrobě bylo použito kvalitních materiálů, jako je například postříbřený drát a nebo uhlíkové a pozlacené fólie. Detailnější parametry, případně kapacita baterie nebo výdrž sluchátek bohužel zveřejněny nebyly.