Na moderní techniku dnes spoléháme už i v domácnosti a tak nám uklízí robotické vysavače, případně vám třeba chytré kartáčky hlídají správné čištění zubů. V podobných zařízeních má mimo jiné prsty i gigant Xiaomi, který myslí opravdu skoro na všechno. A dnes pro vás máme další kousek do skládanky péče o domácí hygienu, tedy konkrétně místo nejchoulostivější, tedy záchod. A WC sterilizátor Xiaomi Xiaomi je v akci na e-shopu Cafago momentálně za velmi příznivou cenu.

WC sterilizátor Xiaoda pochází z crowfundingové platformy Xiaomi Youpin a jde o velmi zajímavé zařízení. Nalepíte ho totiž pomocí přiloženého kitu do „kolébky“ pod víko záchodu a nemusíte se dále starat o škodlivé bakterie. Sterilizátor je pomocí ultra-fialového záření o vlnové délce 185nm bude likvidovat a slibuje až 99.99 % účinnost. Samozřejmostí je i voděodolná certifikace IPX4 a hlavně také výdrž 3600 mAh baterie, která by měla dosahovat až zhruba 90 dnů. Pak vše jednoduše dobijete pomocí USB kabelu a sterilizátor bude opět k dispozici.

Nejde navíc vůbec o nic drahého, protože vše přijde v akci na e-shopu Cafago jen na 13.59 euro. Tato akce potrvá do konce října a je časově limitována, takže doporučujeme pospíšit. Tento WC sterilizátor je velmi šikovným doplňkem domácnosti, protože kromě likvidace bakterií by měl pomáhat i odstraňovat nepříjemný zápach. Za ty peníze…

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.