Na čínských e-shopech se dá sehnat opravdu skoro cokoliv a tak i pokud snad sháníte síťové prvky pro vaší domácí nebo pracovní Wi-Fi síť, tak si určitě v nabídce vyberete. Základem je samozřejmě pořádný router, ale často ani ty nejsilnější nejsou schopny poskytnout takový dosah signálu, jaký by se vám líbil. Pak musí nastoupit do práce repeatery nebo extendery a jeden takový osvědčený model v podobě Xiaomi WiFi Repeater Pro pro vás máme právě dnes se slevovým kupónem z e-shopu Gearbest.

Xiaomi WiFi Repeater Pro je velmi dostupnou volbou pro rozšíření pokrytí signálem vaší Wi-Fi sítě a může nabídnou například 2 externí 2dBi anténky, teoretickou přenosovou rychlost 300 Mbps, kit ke snadné montáži na zeď a také kompatibilitu se širokým spektrem dostupných značek a modelů routerů. Podporováno je až 64 současně připojených zařízení, takže se snad nebudete v rodině dohadovat o dostupnosti připojení. Samozřejmostí je i podpora aplikace Mi WiFi pro jednoduché nastavení, případně automatická aktualizace softwaru samotného repeateru.

Na e-shopu Gearbest je pak Xiaomi WiFi Repeater Pro momentálně k mání v bleskových prodejích, ale my je ještě drobně vylepšíme slevovým kupónem X5698368AA227001. S ním se dostaneme jen na 13.50 dolarů, což je parádní cena. Jen nezapomeňte zvolit správnou verzi s evropskou koncovkou do zásuvky.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.