Na čínských obchodem už jsme si dávno zvykli nakupovat kdeco a nejedná se jen o obvyklé podezřelé v podobě telefonů, tabletů nebo čistě doplňků k těmto hlavním kategoriím. Často zabrousíme i do méně obvyklých vod a úlovky jsou pak v mnoha případech neméně zajímavé. Jako třeba dnešní digitální teploměr a vlhkoměr (neboli krásně odborně hygrometr) Xiaomi BT Thermometer 2. A pro jistotu samozřejmě v akci hned tří kusů najednou na e-shopu Cafago za parádní cenu.

A co takový hygrometr vlastně umí ? No samozřejmě hlavně měřit teplotu a vlhkost vzduchu, ale tím chytré funkce samozřejmě jen začínají. Díky jednoduché integraci do systému chytré domácnosti Mijia a podpoře aplikace Mi Home není problém vše spárovat třeba s klimatizaci nebo chytrým topením. Samotný hygrometer je velmi kompaktní, ale nabídne 1.5-palcový LCD displej k zobrazení měření a komunikaci pomocí Bluetooth 4.2 BLE. Navíc na jednu CR2032 baterii vydrží léta. V balení navíc dostanete i nálepku na zeď, kam zařízení jednoduše připevníte.

A protože většina domácností nemá jen jedinou místnost, tak se může hodit i extra sleva hned na troj-balení těchto hygrometrů Tři  kusy Xiaomi BT Thermometer 2 jsou momentálně na e-shopu Cafago k dostání jen za 10.99 euro, což je parádní cena. Jednotlivě totiž stojí 6.28 euro, takže není sleva v tomto případě jen tak oko. Využili byste podobné zařízení i u vás doma ? Pokud ano, tak neváhejte a kupujte, akce platí jen do konce října.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.