Značka OnePlus je známá tím, že se u svých vlajkových lodí snaží občas i o nějaké ty tematické speciální edice. Spolupráce s McLarenem už sice vypršela, ale to neznamená, že je snad nedostatek zajímavých partnerství právě pro tyto speciální limitované edice. A jedné takové se dočkáme i pro včera představený „půlgenerační“ OnePlus 8T. Na čínské sociální síti Weibo totiž dnes firma oficiálně oznámila brzký příchod OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Limited Edition ve spolupráci s vývojáři ze CD Projekt RED.

Nepředpokládám že by mezi našimi čtenáři bylo mnoho těch, kteří netuší o čem je řeč, ale pro jistotu to musíme zmínit. CD Projekt RED jsou tvůrci herních megahitů jako je například Zaklínač 3 a právě Cyberpunk 2077 je jejich dalším projektem. Hype kolem této hry je zaslouženě obrovský a OnePlus by se na vlně popularity jistě rádi svezli. OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Limited Edition bude oficiálně představena 4. listopadu, což je dva týdny před samotným uvedením hry na trh. Tedy pokud vše dopadne dle očekávání a nedojde ke zpoždění.

Zatím netušíme, zda se bude jednat jen o speciální verzi s odlišným designem, nebo dojde i na některé zásadnější hardwarové změny. U McLaren verzí v minulosti tomu tak s OnePlus totiž někdy bylo. Ale i tak je pravděpodobnější spíše čistě designová záležitost s pořádnou porcí žluté barvy. Není také jasné, na které trhy se tato verze podívá, protože u čínských značek jsou „herní“ limitované edice často omezeny jen na domácí trh. I když OnePlus není čínská značka klasického střihu, protože se vždy snažila o globální přítomnost. Tak uvidíme za se dostane novinka i do světa a hlavně za kolik.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.