Pokud plánujete kariéru vloggera, nebo si jen prostě hodláte telefonem pořídit kvalitní stabilizovaná videa, tak se asi neobejdete bez nějakého toho ručního gimbalu. Na trhu jich existuje celá řada, ale v mnoha případech se jedná o poměrně drahou „srandu“, protože jde přece jen o sekundární doplněk. Naštěstí to neplatí vždy a s trochou štěstí se dá kvalitní kousek najít i za rozumné peníze. S tím dnes možná trochu pomůžeme i my, protože pro vás máme slevový kupón na ruční gimbal Cinepeer C11 z e-shopu Gearbest.

Cinepeer C11 je papírově sice jen „entry level“ model pro začátečníky, ale upřímně řečeno toho může dost nabídnout i pokročilým. Jedná se o ruční gimbal s pokročilou 3-osou stabilizací, který má hned čtveřici režimů snímání a další možnosti jako funkce timelapse, panorama nebo automatické sledování objektu. Využijete ho jak v portrétovém, tak i režimu naležato, takže se hodí pro každou příležitost. Jde o poměrně lehký kousek se 440 g váhy a může se pochlubit až 12 hodinami výdrže díky vestavěné 4000 mAh baterii. Podporovány jsou až 6″ telefony s váhou maximálně 200 g, ale to je snad skoro každý.

A na e-shopu Gearbest je navíc momentálně Cinepeer C11 v bleskových prodejích, ale ty pro vás dokonce ještě vylepšíme. Se slevovým kupónem E566FF3706227000 se dostanete totiž jen na 53.99 dolarů. To za velmi slušně vybavený ruční gimbal určitě není špatné. Tak se na něj minimálně mrkněte a kdo ví, třeba zaujme už na první pohled.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.