Jen před pár jsme vám naservírovali recenzi přerostlých chytrých hodinek KOSPET Prime a už se na nás pomalu valí jejich další generace. Ta vzbuzuje rozhodně zájem nadšenců pro chytré nositelnosti, protože podle prvních zveřejněných detailů vypadají nové KOSPET Prime 2 velmi nadějně. K jejich oficiálnímu představení by mělo dojít už velmi brzy a čekání si můžete i jednoduše zpříjemnit soutěží právě o tyto hodinky. Tak je k dispozici na oficiálních stránkách značky, ale nejprve se podívejme právě na parametry chystaných „cibulí“.

KOSPET Prime 2 se bude mít možnost pochlubit třeba světovým prvenstvím ohledně otočné 13 Mpx kamerky, která bude využitelná třeba i pro funkci Face Unlock. A hardwarový výkon hodinek bude určitě nad poměry, protože uvnitř najdeme procesor Helio P22 spolu se 4 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti nebo systémem Android 10. Tedy spíše parametry plnohodnotného telefonu. Dále se pak dočkáme opravdu velkého 2.1-palcového displeje s jemným rozlišením 480 x 480 pixelů, keramického těla hodinek, nebo i masivní 1600 mAh kapacity baterie.

Ale zpět ke zmíněné oficiální soutěži. Ta má velmi jednoduchá pravidla a poběží až do 25. října, takže je na zapojení stále spousta času. Vše co musíte udělat je zaregistrovat se na oficiálních stránkách KOSPET pomocí vašeho e-mailu a zvolit tři podle vás nejlepší tapety pro displej hodinek. A pak už jen čekat, zda budete mezi trojicí vybraných šťastlivců, kteří Prime 2 obdrží zcela zdarma. Výherci budou ohlášeni 26. října a byla by škoda to prostě nezkusit.