Elektro-koloběžek od Xiaomi u nás jezdí už velmi slušná řádka a jejich majitelé jsou s nimi rozhodně povětšinou spokojeni. Kvalita i cena jsou na solidní úrovni, což je přesně to, na co český zákazník ochotně slyší. Už tak výbornou koloběžku je ale samozřejmě možné ještě vylepšit a „vytunit“, k čemuž se bude třeba hodit i dnešní produkt z Aliexpressu. Co si totiž takhle pohodlí jízdy vylepšit a pořídit tlumiče pro kolečka koloběžky ? A dokonce částečně i z českého skladu…

Tlumiče samozřejmě elektro koloběžce dodají další úroveň jízdního komfortu. K dostání je montážní kit jako pro přední kolo, tak i to zadní. Vše v černé barvě a z kvalitního ocelového materiálu. Jen bude nutné koloběžku pro montáž decentně rozebrat, ale s tím si šikovné české ručičky určitě hravě poradí. Kompatibilita těchto tlumičů by pak měla být s modely M365, Pro a Pro 2. Dostupnost je velmi vtipně rozdělena a na českém skladu je přední tlumič k sehnání levněji než v Číně samotné, konkrétně za 39.50 dolarů. Zadní tlumič pak bohužel je na skladu jen v čínském skladu a to za 54.73 dolarů.

A když už jsme u šikovných českých ručiček, tak můžeme z tohoto Aliexpress obchodu vypíchnout i další velice zajímavý „bazmek“. Tím je tester LED podsvícení, který využijete hlavně při testování LED televizí. Ale bude se hodit i jakékoli další LED žárovky a lampy. Jedná se už o 11. generaci tohoto konkrétního produktu značky Yuange, takže už určitě vychytali veškeré mouchy. V nabídce je navíc jen za pouhých 10.99 dolarů, takže po ní určitě někdo rád skočí.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.