Řada telefonů Galaxy S už neodmyslitelně patří ke společnosti Samsung. Stejně tak si už nedovedeme představit první kvartál nového roku bez jejich představení. O telefonech se už nyní poměrně hodně mluví a tipaři si nejvíc berou na paškál model Samsung Galaxy S21 Ultra. Tento model by měl být asi tím nejlepším z celé řady, která bude dále obsahovat verzi Galaxy S21 a Galaxy S21 Plus.

O telefonu Samsung Galaxy S21 Ultra se zatím proslýchá, že bude mít velký displej a neměla by zde chybět ani podpora stylusu S Pen. Dnes naši mozaiku parametrů dále rozšíříme. Pro informace si zaskočíme na Twitter, kde se s železnou pravidelností informace o chystaných novinkách objevují. A jako vždy musíme pamatovat na to, že jde o odhady tipařů. Podle jednoho z nich bude mít Galaxy S21 Ultra velmi slušnou foto výbavu. Primární snímač hlavního fotoaparátu bude pocházet z domácí dílny a bude jím Samsung HM2. Ten by měl mít rozlišení 108 MPix. Tipař dále tvrdí, že senzorů v kamerovém modulu bude celkem pět.

Dále je také prý pravděpodobné, že kamera bude podporovat nahrávání videa 1080p při 240 fps, 4K při 120 fps a 8 K při 30 fps. Tipař dále odhaduje, že telefon bude mít 1440p displej s obnovovací frekvencí 120 Hz nebo dokonce až 144 Hz. Ve své zprávě mluví i o kapacitě baterie, která by měla dosáhnout na 5000 mAh a měla by mít podporu rychlého nabíjení s výkonem 65 W. Údajně by měla chybět ani podpora bezdrátového a reverzního nabíjení. Čeká se i procesor Snapdragon 875 nebo Exynos 21000. Ovšem i v případě těchto informací vycházíme jen z odhadů tipařů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.