Všichni fanoušci telefonů OnePlus jsou už připraveni na středu 14. října/októbra. V tento den bude oficiálně představen telefon OnePlus 8T. Dva dny nás tedy dělí od velkého entrée očekávaného telefonu, o kterém toho už dost víme. Něco jsme se dozvěděli přímo od výrobce a něco nám, jak už bývá dobrým zvykem, servírují tipaři.

Díky těm všem například víme, že OnePlus 8T by měl mít širokoúhlou přední kameru. Což je poměrně zajímavé řešení, které u modelů 8 a 8 Pro nenajdeme. Jak by na tom ale mohl být hlavní fotoaparát? To na svém twitterovém účtu sdílí Mukul Sharma. Podle něj bychom se měli dočkat hned čtyř senzorů. Ten primární, Sony IMX586, by měl mít rozlišení 48 MPix. Následovat by měl 16 MPix širokoúhlý objektiv, 5 MPix makro snímač a 2 MPix monochromatický objektiv. Sharma také dodává, že selfie kamera bude mít 16 MPix v použitém Sony IMX471 snímači.

Výše uvedené ale nelze ověřit, protože sám výrobce o těchto detailech mlčí. Nicméně se informace o hlavním a vlastně i předním fotoaparátu shodují s tím, co se už dříve předpokládalo. Předchozí zvěsti navíc informovaly i o tom, že zadní kamera bude podporovat PDAF, OIS a EIS. Co by však mělo chybět je teleobjektiv, který měl loňský model OnePlus 7T. Doplňme ještě, že se očekává procesor Snapdragon 865 a také 6,5 palcový AMOLED displej s obnovovací frekvencí až 120 Hz. Další podrobnosti se určitě dozvíme už za dva dny na představovačce.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.